Back
Next
ترمز پله (نوار ضد لغزش يا سُرگير) سايشي (زبر)
فقط جهت تردد با کفش
قدرت چسب مگا اپوکسی حلال اکریلیک معادل 220 کیلو در سانتیمتر مربع
قدرت چسب مگا اپوکسي حلال اکريليک معادل 220 کيلو در سانتيمتر مربع

چسب : چسب بسيار قوي اين نوارها که از جنس اکريليک حلال مي باشد ، بسيار قوي بوده و در عين حال باعث ايجاد خوردگي و تغيير رنگ در بستر لغزنده نمي شود. همزمان با چسبندگي بسيار بالا ترمز پله سوراِکس را مي توان بدون صرف هزينه بسيار از روي سنگ جمع کرده و سنگ را به حالت اوليه آن در آورد. بسياري از ايستگاه هاي مترو و دانشگاه ها و مراکز درماني و مجتمع هاي تجاري و غيره که بيشترين تردد را دارند هم اکنون مجهز به ترمز پله سوراِکس مي باشند و تعداد اين اماکن به سرعت رو به افزايش مي باشد، و اين همه بخاطر کيفيت بلا منازع چسب و رويه نوارهاي ضد لغزش سوراِکس مي باشد.

More information

PRODUCT SPECIFICATIONS 
مشخصات فيزيکي و شيميايي نوارهاي ضد لغزش سايشي سوراِکس

تنوع محصول

نوارهاي ضد لغزش يا ترمز پله سايشي در دو مدل کلي و در رنگهاي متنوع مشکي، خاکستري، قرمز، سفيد، شفاف يا بي رنگ، مورب زرد/مشکي، مورب سفيد/قرمز، شب نما يا شب تاب، مورب مشکي/شبتاب، و مشکي با بستر آلومينيومي عرضه مي گردند.
1. عرض 2/5 سانتيمتر به طول 18/3 متر که اصلاحا همان 18 متر عنوان مي گردد
2. عرض 5 سانتيمتر به به طول 18/3 متر که اصلاحا همان 18 متر عنوان مي گردد
تنوع د مصرف
مناسب جهت پيشگيري از لغزش بر روي کليه سطوح لغزنده و پله هاي ساختمان هاي تجاري، اداري، مسکوني، ايستگاه­ هاي قطارشهري ( مترو )، دانشگاه ها، مدارس، بيمارستان­ها، فرودگاه­ها و تمامي سطوح لغزنده داخلي و خارجي. جهت نصب بر روي هر گونه سطح صاف و صيقلي اعم از سنگ، کاشي يا سراميک، موزائيک، شيشه، فلز، چوب، سطوح رنگ شده و غيره.
با زبري بالا  هرگز زير آن جرم و آلودگي جمع نمي شود
هرگز صدا نمي دهد و لق نمي شود
خودچسب (نياز به هيچ چسب ديگري ندارد) چسب اکريليک مگا اپوکسي با 220 کيلو قدرت در سانتيمتر مربع 
مخصوص تردد با کفش، ترالي، چرخ
سطح يا رويه بسيار مقاوم (سالهاي متمادي از لغزش پيشگيري خواهيد نمود)
مواد کاربوراندوم يا سيليکون کاربايد با سختي 7/6 (الماس داراي نهايت سختي است که 0/7 است) 
ضخامت کمتر از يک ميلي متر و پا گير نبودن
داراي گارانتي واقعي سه ساله رويه و چسب (ضمانت نامه معتبر)

پس از سپري شدن عمر مفيد به راحتي قابل برداشتن است
به بستر (سنگ يا سراميک) هيچ صدمه اي نمي زند، بلکه آنرا از سايش و فرسايش حفظ مي نمايد
داراي سه گواهي بين المللي کيفيت از شرکت سويسي اس جي اس 
پشتيباني مؤثر،  نگهداري آسان  قابليت شستشو و سهولت نظافت، اجراي بسيار آسان و کم زحمت، 
سرويس بعد از فروش بي نظير
نحوه چيدمان لايه هاي ترمز پله سوراِکس
بسته بندي : اين نوارها در رول هاي 18 متري عرضه مي گردد .
گارانتي و خدمات پس از فروش
تمامي نوارهاي ضد لغزش و ترمز پله سوراکس داراي 3 سال گارانتي واقعي و مکتوب و 10 سال خدمات پس از فروش مي باشد.
استاندارد و اطلاعات فني
تنها دارنده گواهينامه شرکت SGS سوئيس بر اساس استاندارد ASTM آمريکا
مزاياي استفاده
افزايش ايمني و حفظ سلامتي کاربران ساختمان همگام با کشورهاي توسعه يافته
نظافت و نگهداري راحت، رنگ هاي متنوع، ضد آب، قيمت مناسب و گارانتي واقعي
معرفي نوارهاي ضد لغزش (ترمز پله يا سُرگير) سوراِکس که تا کنون باعث پيشگيري از هزاران لغزش و سُر خوردن و طبعا صدمات مربوطه در سطح ايران و جهان شده اند
نوارهاي ضد لغزش سايشي يا ترمز پله سايشي جهت جلوگيري از لغزندگي و سر خوردن روي معابر و پله ها استفاده ميگردد. امروزه در کشورهاي توسعه يافته يکي از مهمترين الزامات ايمني است که در تمامي ساختمانها بخصوص ساختمانهايي با کاربري عمومي بايد مورد توجه قرار گيرد. به خاطرِ داشتن سطحي زبر و ساينده و ضريب اصطکاک بالا ، به آن مدل سايشي گفته مي شود. اجزاي تشکيل دهنده نوارهاي ترمز پله و ضد لغزش سايشي عبارتند از : لايه رويه ، لايه واسطه و چسب که روي هم رفته ضخامتي برابر شش دهم (0.6) ميليمتر را تشکيل مي دهند.
لايه رويه : اصلي ترين تشکيل دهنده نوارهاي ضد لغزش سايشي يا نوارهاي ترمز پله سايشي  يک لايه بسيار نازک اما پر مقاومت کاربوراندوم است . کاربوراندوم يا سيليکون کاربايد همان ماده معدني تشکيل دهنده کاغذ سمباده و يکي از سخت ترين مواد در دنياست. سختي کاربوراندوم 6.7 و سختي الماس 7 است.
لايه مياني : يک غشاء بسيار نازک از مواد پلاستيک پي وي سي که يک طرف آن کاربوراندوم و طرف ديگر آن چسب اکرليک حلال قرار دارد.
چسب : چسب بسيار قوي اين نوارها که از جنس اکريليک حلال مي باشد ، بسيار قوي بوده و در عين حال باعث ايجاد خوردگي و تغيير رنگ در بستر لغزنده نمي شود. همزمان با چسبندگي بسيار بالا ترمز پله سوراِکس را مي توان بدون صرف هزينه بسيار از روي سنگ جمع کرده و سنگ را به حالت اوليه آن در آورد. بسياري از ايستگاه هاي مترو و دانشگاه ها و مراکز درماني و مجتمع هاي تجاري و غيره که بيشترين تردد را دارند  هم اکنون مجهز به ترمز پله سوراِکس مي باشند و تعداد اين اماکن به سرعت رو به افزايش مي باشد، و اين همه بخاطر کيفيت بلا منازع چسب و رويه نوارهاي ضد لغزش سوراِکس مي باشد.
کاربري
نوارهاي ضد لغزش سايشي براي تمام سطوح لغزنده مناسب هستند و الزاماً بايد 4 شرط زير را رعايت نمود :
1. سطح مورد نظر کاملاً صاف و صيقلي باشد و هيچگونه فرورفتگي و برجستگي نداشته باشد.
2. به هنگام نصب نوارها سطح کاملا خشک و تميز باشد و دماي مناسبي داشته باشد.
3. به هيچ عنوان روي درز بين سنگ ها ، سراميک ها و کاشي ها نصب نگردد.
4. قبل از نصب، به هيچ عنوان از انواع جرمگيرها براي تميز کردن سطح استفاده نشده باشد.
کاربري ها : پله هاي داخلي و خارجي  ، رمپ هاي غير ماشين رو ، پاگرد ها  و ساير سطوح لغزنده
توجه : جهت تردد با پاي برهنه روي نوارها در اماکني مثل استخر ها و پله هاي داخلي آپارتمانها به بخش نوارهاي ضد لغزش غير سايشي رجوع نماييد.
روش نظافت و نگهداري
در نظافت و نگهداري نوارهاي ضد لغزش و ترمز پله نياز به انجام تمهيدات خاصي نبوده و صرفا نظافت مطابق دستورالعمل ارائه شده همراه جنس کافي بوده و به زيبايي ، پاکيزگي و طول عمر بيشتر نوار کمک شاياني ميکند.  در صورت وجود هرگونه سوال مي توانيد با کارشناسان سوراکس تماس حاصل نماييد.  دقت نماييد که از تي نخي براي نظافت نوارهاي ضد لغزش سايشي و ترمز پله سايشي مي توان استفاده کرد د رصورتيکه بصورت عمود بر نوارها و بصورت ضربه اي عمل شود.
ليکن، تجربه نشان داده که بهترين و موثر ترين روش نظافت جارو خشک بوده و هر از چند گاه يکبار مي توان نوارها را شستشو داد يا بصورت ضربه اي از تي نخي استفاده نمود.
روش اجرا و نصب
روش نصب نوارهاي ضد لغزش بسيار ساده بوده و با کمي دقت و حوصله به راحتي قابل نصب است. جهت نصب نوارهاي ضد لغزش به دستورالعمل مصوري که به همراه محصول ارائه ميگردد رجوع نماييد.  در صورت وجود هرگونه سوال مي توانيد با کارشناسان سوراکس تماس حاصل نماييد.
ارسال سفارشات به شهرستانها
سفارشات شهرستان به طور معمول از طریق کالارسان چاپار ارسال می گردد که برای مراکز استان یک روز کاری پس از ارسال به دست مشتریان گرامی می رسد. برای سایر شهر های استان ها نیز با توجه به شرایط بین 3 تا 5 روز کاری بعد تحویل می گردد. کد رهگیری بارنامه مربوطه به مشتریان عزیز داده می شود تا بر اساس آن بتوانند سفارش خود را پیگیری کنند.
محصولات متفرقه

در اثر کيفيت غير استاندارد  محصولات و يا خارج از رده بودن آنها، امکان اين وجود دارد که افراد دچار آسيب هاي جدي گردند. يکي از اين موارد غير اصولي، ضخامت بيش از استاندارد محصول ضد لغزش مي باشد، که خود عاملي براي بوجود آوردن شرائط مخاطره آميز خواهد بود، مانند پاگير بودن آنها.
از ديگر عوامل، مي توان استفاده از فلزاتي مانند آلومينيوم، که خود لغزنده و بسيار غير استاندارد مي باشند نام برد. اين محصولات را براي تثبيت با چسب، و هم پيچ روي پله ها نصب مي نمايند و باعث صدمه به خود پله و هم غير هم سطحي، ايجاد محلي براي جمع شدن جرم و ميکروب، و آلودگي صوتي پس از مدت کوتاهي از نصب ميگردند. بيرون زدگي اين محصولات از لبه پّخ خورده پله نيز غير استاندارد بوده و مي تواند باعث گير کردن لبه کفش به آن و واژگوني فرد گردد.

نگذاریم محصولات بی کیفیت اراده ما را در انجام این کار خیر سست نمایند
نگذاريم محصولات بي کيفيت اراده ما را در انجام اين کار خير سست نمايند

محصولات غير استاندارد و بعضا از رده خارج شده اي مانند ضد لغزش هاي تزريقي با گستره اي از مواد مختلف نيز متاسفانه تا چند سال قبل مشترياني را به خود جلب نموده بود. مشکلات متعدد اين محصولات که از حد بحث خارج است به اختصار دوام کم و بي کيفيتي سطح، پوسته شدن، تکه شدن، و بسيار مشکل برداشته شدن پس از عمر کوتاه آنان مي تواند عنوان گردد.

More information
محصولات غير استاندارد و بعضا از رده خارج شده اي مانند ضد لغزش هاي تزريقي با گستره اي از مواد مختلف نيز متاسفانه تا چند سال قبل مشترياني را به خود جلب نموده بود. مشکلات متعدد اين محصولات که از حد بحث خارج است به اختصار دوام کم و بي کيفيتي سطح، پوسته شدن، تکه شدن، و بسيار مشکل برداشته شدن پس از عمر کوتاه آنان مي تواند عنوان گردد.
مواردي از محصولات مختلف را اخيرا بنام آنتي باکتريال و غيره به خريداران عرضه مي نمايند که در اصل نه مبناي علمي براي چنين مسئله اي وجود دارد و نه عملا امکان اجراي آن وجود دارد. از لحاظ علمي آنتي باکتريال يا همان ضد باکتري براي کالايي که با کف پا تماس دارد هيچ حسني نمي تواند داشته باشد. اين تنها شعاري است براي فروش محصولات بي کيفيت و بعضا انتصاب محصولات به کارخانه هاي معروف و کشورهاي غربي به دروغ همراه با حربه آنتي باکتريال مشتريان را بي اختيار مجبور به خريد اين ضد لغزشهاي دوران قاجار مي نمايد.
Follow US
 
 
 
 
 
برو به صفحه اصلی کلینیک ایمنی سوراِکس
استعلام هاي متداول
برو به صفحه اصلی کلینیک ایمنی سوراِکس
کلينيک ايمني سوراِکس

آدرس: تهران، ميدان هروي، پائينتر از پل پناهي نيا، خيابان اميرنيا، نبش کوچه متقي، پلاک 15 ، طبقه پنجم، واحد 9
تلفن :22309622/22311581    فکس: 26143804
info@sorexco.com  : ايميل   www.sorexco.com  : تارنما
Copyright (c) 2019 Sorex Safety Clinic  کلينيک ايمني سوراِکس
فکس: 26143804-021      
تلفن : 22311581-021      
تلفن : 22309622-021      
پشتيباني : 26143541-021      
 
 
 
google0495da5d67706aa1.html